Yeşilyurt / İZMİR 0554 889 82 41 info@izmirhurdacilik.com

İZMİR HURDACILIK İLETİŞİM

Adres

Doğanay Mah. Saim Çıkrıkçı Cad. No: 144/2 Kat 1 Daire 3

Yeşilyurt / İZMİR

Telefon

0554 889 82 41

0505 042 90 10

E-Posta

info@izmirhurdacilik.com

İzmir Hurdacılık olarak 7/24 sizlerin bize ulaşabilmesini ilke edindik. Tam donanımlı ekibimiz ile sizlere olan hizmetimizi 7/24 vermeye çalışmaktayız. Dilerseniz adresimize gelip ziyaret ederek sizler için nasıl bir pratik çözüm sunabileceğimizi yüz yüze görüşebiliriz. Dilerseniz iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numaraları üzerinde bizlere 7/24 telefon araması ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz elinizde bulunan hurdaların resimlerini ve size ait iletişim bilgilerini bizlere e-post yolu ile gönderebilirsiniz.

Çeşitli iletişim kanalları üzerinden bizlere 7/24 çekinmeden bir arkadaşınız ile iletişime geçiyor gibi iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.

iletişim izmir hurdacılık

İletişim kanalı fark etmeksizin sizlere her türlü iletişim kanalı üzerinden mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız. Profesyonel destek ekibimiz sizler için en iyi çözümü en hızlı şekilde ve en iyi fiyatlandırma politikası ile kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel çalışanlarımızdan alacağınız her türlü destek ve hizmet için %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizim için öncelik sizlerin hurdalarınızı alıp size çalışma ortamınızda yer açarken sizin hurdalarınız için hurda piyasasının en rekabetçi fiyatlarını verebilmektir. Bunun yanında doğayı ve ülke ekonomimizi korumak için sizden almmış olduğumuz hurdaları çevreye zarar vermeden geri dönüşüm işlemlerini büyük bir titizlik ile yapmaktayız.