Yeşilyurt / İZMİR 0554 889 82 41 info@izmirhurdacilik.com

Hakkımızda

İzmir Hurdacı olarak öncelikli amacımız her türlü hurdayı tekrar işlevsel bir parça haline getirebilmektir.

Çevrecilik

Yer Kazanımı

Makul Fiyatlandırma

%100 Memnuniyet

Hızlı Çözümler

Yerinde Hizmet

about""

Geri Dönüşüm

800 Bireysel Müşteri

30 Bina Yıkımı

75 Ton Geri Dönüşüm

16 Yıllık Deneyim

Giderek kötüleşen ve kirlenen gezegenimiz dünyamızı bu süreçlerde korumamızın en önemli olan yollardan bir tanesi Hurda ve atıkların genelde geri dönüşümü olduğunu bilen firmamız , dünyayı yani yaşadığımız yeri yaşanır ve yaşanabilir bir hale getirmek için İzmir hurdacılık olarak hurda ve tüm geri dönüşüm malzemelerinizi toplayarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sizden almış olduğumuz tüm hurdaları doğaya ve çevreye kazandırırken aynı zamanda ülke ekonomisine de geri kazandırıyoruz.

Her zaman öncelikli amacımız çevre koruma ve ülke ekonomisini kalkındırmaktır. Sizin işinize yaramayan hurdalar yeniden çevreye ve ülkemize kazandırılabilir.

Neden Geri Dönüşüm ?

Her yıllarda tonlarca geri dönüşüm içeren bir çok hurda araştırma olmadan doğaya karışır. Bu hurdalar araştırma olmadan doğaya karıştığı için insanlar başta olmak üzere bir çok canlının sağlığını tehlikeye atmaktadır. Plastik bir şişenin doğada kaybolması, hurda ilgili araştırmalar sonucu 3 bin yıl gibi bir süre zarfında kaybolmaktadır. 1 ton kadar plastik hurdası geri dönüşüme kazandırılırsa, yaklaşık 14 bin kw/s  enerji tasarrufu kazanılır. Çevreyi korumak ve canlılara çok daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için İzmir Hurdacı olarak geri dönüşümü hedefledik!

İzmir Hurdacı  olarak dünyayı her daim yaşanabilir kılmak ve bu bilinç ile yer yüzünü koruyabilmek sorumluluğunu üstlenmiş bulunmaktayız. Hurda alanındaki uzman kadromuz ile müşterilerimize kazanç sağlamayı ve en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmekteyiz.

İzmir Hurdacılık  daima atıkların toplanabilmesi ve geri dönüşüm konularında dünyanın en yeni teknolojilerini takip ediyoruz. Bu sayede şirketimiz, tedarikçilerimizin ve değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel , hızlı , etkin , çözümler, üretebilmenin bilinci içerisinde olmaktadır.

İzmir’de Hurdacı  olarak uzun vadeli olarak ve güvene dayalı olan çalışma prensiplerimiz ve misyonumuz ile siz saygı değer müşterilerimizin 7/24 hizmetinde, hazır bulunmaktayız.

Hurdalarınızı belirtmiş olduğunuz yerden çevreye zarar vermeden ve tüm güvenlik önlemlerini alarak belirtmiş olduğunuz zamanda almaktayız. Profesyonel ekibimiz hurdaların geri dönüştürülmesi ve hurdaların taşınması sırasındaki tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Hep birlikte ülkemize güç ve iyi bir ekonomi , çevremize iyi bir doğa ve sağlıklı bir yaşama , insanlığa ve canımız olan çocuklarımıza mutlu bir yarın bırakalım.

izmirde hurdacı

Hakkımızda siz değerli müşterilerimize en ayrıntılı detaylar ve bilgiler sunmaktan mutluluk duyarız.

 

İzmir Hurdacılık / Daima Yanınızda