Yeşilyurt / İZMİR 0554 889 82 41 info@izmirhurdacilik.com

Aralık 12, 2020 Comments (0)

İzmir Hurdacı

İzmir Hurdacı olarak Türkiye’ genelin’de son derece profesyonel olarak geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Tüm hurdaları modern teknoloji iş makinelerimiz ile Geri Dönüşüm olarak geri kazandırıyoruz. Şirketimiz son derece müşteri memnuniyetine hassasiyet gösteren ve her türlü hurdaları değerin’den alarak ülke ekonomisine büyük katkı’da bulunmaktadır.

İzmir Hurdacılık Hizmeti

İzmir Hurdacılık hizmetimizi tüm İzmir geneli olarak kesintisiz olarak sunmaktayız. Tüm hurdaları değerin’den alarak tekrar siz değerli müşterilerimize kazandırıyoruz. Diyelim tüm hurdaları Geri Dönüşüme kazandırmak istiyorsunuz ? Bu hiç sorun değil bir telefon ile siz değerli müşterilerimize 7/24 saat haftanın her günü ev , iş yeri , ve her yere özel ekspertiz aracımız ile keşif sonrası net fiyatlandırma yapıyoruz.

İzmir Geri Dönüşüm Hizmeti

İzmir Geri Dönüşüm olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Yıllar’dan beri Hurda Sökümü , gibi bir çok faaliyet’de en iyi hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en iyi Hurdacılık hizmeti olarak firmamız devamlı olarak gelişimlerine her daim devam etmektedir. Kuruluş sebebimiz en büyük hedef çevreyi her daim temiz tutmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yıl’da milyonlarca ton geri dönüşüm çöpe atılarak ziyan edilmektedir.

izmir hurdacı

izmir hurdacı

Fakat şirketimiz bu durumu göz önün’de bulundurarak , tüm hurdaları en şekilde geriye dönüştürerek bir alana ve sektöre geri kazandırıyoruz. Ne gibi sektörler mesela inşaat , sanayi , demir sanayi gibi bir olan alan’da faaliyet gösteren ; firmalara geri kazandırılır.

İzmir Hurda Fiyatları

İzmir Hurda Fiyatları konusun’da siz değerli müşterilerimize piyasaya göre en uygun fiyatlar firmamız tarafından verilmektedir. İzmir Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize en cazip fiyatlara tüm hurda malzemelerinizi alarak ve tekrar size kazandırarak geleceğimize büyük yatırımlar yapmaktayız. Çevreye , Şehirlerimize ve il ve ilçelerimize en iyi ve verimli hassas hizmeti vermek amacıyla her daim gelişimler ve ileriye dönük yatırımlar her daim durmaksızın yapmaktayız.

Türkiye’nin öncü Hurda ve Geri Dönüşüm firması olarak yenilikçi , vizyon ve misyonlarını son derece kaliteli belirleyen ve son sistem iş makileri yeni araç filomuz  ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize İzmir hurdacı olarak profesyonel hurdacılık alanın’da hizmet vermeye her daima hazırız.

İzmir Hurdacı Şirketimiz ile ve Bizimle iletişime geçmek için , Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ.

Yorum Yap